Kolejne zwycięstwo Dominatorów – Tarnovia bez szans

486

Jest kolejna wygrana drugoligowego Domino Inowrocław. Tym razem odprawili z kwitkiem zespół Tarnovii Basket Tarnowo podgórne.

I-BASKET.PL POLECATworzymy Strony Internetowe Aurita Kreatywne Media

Już w pierwszej kwarcie gospodarze pokazali na boisku swoją przewagę, i dali wyraźny sygnał drużynie z Tarnowa Podgórnego, że o zwycięstwo w Inowrocławiu będzie im bardzo trudno. Co jak się później okazało z każdą kwartą sukcesywnie pokazali na boisku wygrywając kolejne kwarty.

Do zwycięstwa poprowadzili swój zespół niezawodni Korólczyk i Sołtysiak, którzy zdobyli łącznie 47 punktów. Czyli ponad połowę całe drużyny. Jak już nas przyzwyczaił swoje piłki rozdawał Michał Warchowski (17 asyst). Dodać należy, że w drużynie Domino punktowało dziś 6 graczy.

Domino Inowrocław – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 86:63                    (29:15, 19:18, 23:14, 15:16)

Punkty dla Domino:  Korólczyk 24, Sołtysiak 23, Barański 11, Warchowski 10, Konieczka 9, Lewandowicz 9, Nijak 0, Walczak 0, Nalewaj 0.

Punkty dla Tarnovii:  Janowski 18, Bartkowski 10, Gubernat 9, Milczyński 9, Spojda 5, Bilski 4, Jakubowski 4, Pawlak 4