Pewne zwycięstwo Domino – Korólczyk 29 pkt, Warchowski z double-double i rekordem asyst!

1019

Domino Inowrocław kończy rok wyjazdowym zwycięstwem we Władysławowie.

I-BASKET.PL POLECATworzymy Strony Internetowe Aurita Kreatywne Media

Po pierwszej wyrównanej kwarcie kolejne należały do ekipy Domino, którzy po pierwszej połowie wypracowali sobie 10-punktową przewagę powiększając ją z każdą koleją kwartą. Ostatecznie wygrywając z SMS PZKosz Władysławowo  65:87

Bardzo dobry mecz Daniela Korólczyka, który zdobył dziś dla swojej drużyny 29 punktów trafiając aż dziewięciokrotnie za trzy.

Na uwagę zasługuje także wyczyn Michała Warchowskiego, który zaliczył double-double 12 pkt i aż 21 asyst! pobijając po raz kolejny swój własny rekord. 19 punktów dołożył Sołtysiak.  Koszykarze Domino siedemnastokrotnie trafili z za linii 6.75

SMS PZKosz Władysławowo – Domino Inowrocław 65:87 (20:16,15:29,16:21,14:21)

Punkty SMS: Szlachetka 15 (3), Mąkowski 12 (3), Bogucki 8, Dawdo 8, Wyszkowski 7 (1), Stasiak 5 (1), Krasuski 3 (1), Jakubek 3 (1), Kałuża 2, Mościcki 0, Sobkowiak 0.

Punkty Domino: Korólczyk 29 (9), Sołtysiak 19, Warchowski 12 (1), Konieczka 12 (4), Kozłowski 8 (2), Barański 7 (1), Jankowski 0, Krokowski 0, Walczak 0, Nalewaj.