Sklep Internetowy BEST-O

Przegrana Noteci w pierwszym meczu Play-Off.  Trzeba odrobić 13 0czek

Dziś ze względu na sprawy osobiste z zespołem nie pojechał trener Piotr Wiśniewski.

Pierwszy mecz fazy play-off rozpoczął się nie pomyśli dla biało-niebieskich, naszej drużynie absolutnie nic nie wychodziło, drużyna Trefla była zdecydowanie lepsza w każdym elemencie gry.

Za 1  4/4 100% Noteć 8/14 57% Za dwa 8/14 57% Noteć 11/28 39% za trzy Trefl 8/16 50% Noteć 0/6

Zdecydowanie lepiej rozpoczęła się druga cześć meczu gdzie Noteć zaczeła odrabiać 24 punktową stratę.

Na ostanie 10 minut koszykarze Noteci tracili do rywala 8 oczek. Co prawda udało się zejść do różnicy 3 punktów 64:61 niestety ostateczni e kwartę wygrali gospodarze o pokonują biało-niebieskich 83:70.

Co oznacza, że za tydzień w Inowrocławiu koszykarze KSK Noteć muszą odrobić 13-punktową stratę do rywala

Trefl II Sopot – KSK Noteć Inowrocław 83:70 (26:18, 28:12,10:27,10:27,19:13)

🏀Trefl: Łałak 32 (4), Pajkert 16 (4), Ziółkowski 14, Olechowicz 12 (4), Bobka 2, Gurtatowski 0, Toczek 0.

🏀Noteć: Marciniak 11 (2), Stańczuk 10, Grzelak 9, Majer 9, Ziółkowski 8, Szczepanik 7 (1), Filipiak 6, Michałek 6, Maciejewski 4, Kretkowski 0