Sklep Internetowy BEST-O

KSK Ciech Noteć Inowrocław nie zwalnia tempa w meczu na szczycie II ligi grupy pokonali MKS Sokół Międzychód 78:70

KSK CIECH NOTEĆ INOWROCŁAW – MKS SOKÓŁ MIĘDZYCHÓD 78:70 (18:16,27:22,12:18,21:14)

🏀Ciech Noteć: Grod 20 (2), Kondraciuk 19 (2), Filipiak 12, Stańczuk 11, Majer 9, Bielecki 3 (1), Kozłowski 2, Marciniak 2

🏀Sokół: Małachowski 20 (1), Nowak 17 (2), Wróbel 12 (1), Szymczak 9 (1), Lewis 9 (1), Paluszak 3 (1), Kalinowski 0, Wejman 0, Dorożała 0

Pierwsza połowa bardzo wyrównana obie drużyny pokazały, że nie zmierzają schodzić z pakietu z pierwszą porażką. Po 20 minutach do szatni koszykarz Noteci schodzili z siedmioma punktami przewagi.

Po przerwie drużyna Sokoła zniwelowała przewagę do jednego oczka. Ostatnia kwarta zdecydowanie lepsza w wykonaniu gospodarzy i to drużyna Piotra Wiśniewskiego odniosła trzecie zwycięstwo w tym sezonie.

Najwięcej punktów dla Ciech Noteci zdobyli Mikołaj Grod 20 i Jakub Kondraciuk 19. Natomiast kapitan biało-niebieskich Aleksander Filipiak zaliczył double-double 12 punktów i 10 asyst.

Kolejny mecz KSK Ciech Noteć zagra także u siebie z Tarnovią Basket Tarnowo Podgórne. Obie drużyny mają na swoim koncie po 3 zwycięstwa zapowiada się emocjonujące spotkanie

📷FOTO: Kinga Kujoth