Sklep Internetowy BEST-O

Kadra Kujawsko-Pomorskie r. 2007 kontynuuje swoje przygotowania do turnieju barażowego, który może dać im awans na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży dywizji A. W ramach tych przygotowań nasza ekipa weźmie udział w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Kadr Wojewódzkich o Puchar Starosty Inowrocławskiego.

 

Oprócz ekipy trenowanej przez Jacka Stajszczak i Marcina Boruty w turnieju udział wezmą: Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, oraz Zachodniopomorskie.  Pomorskie i Wielkopolskie to czołowe ekipy z dywizji A, które na ostatniej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży zagrały w półfinałach. Natomiast Zachodniopomorskoie oraz Lubuskie to bezpośredni rywale Kujaw i Pomorza w walce o rywalizacje w dywizji A.  Turniej w Kruszwicy będzie doskonałym sprawdzianem dla naszej drużyny, która od roku bardzo ciężko pracuje na konsultacjach szkoleniowych, analizach video – ma także za sobą obozy.

W turnieju będą mogli wziąć udział kibice w liczbie nieprzekraczającej 150 osób. Prosimy o zajmowanie co drugiego miejsca na trybunach. Osoby chcą usiąść na trybunach będą musiały zarejestrować się przy wejściu oraz mieć zasłoniete usta i nos w trakcie przebywania w hali ( nie licząc momentu, gdy będą przebywali siedząc na swoim zajmowanym przez nich krzesełku).

źródło: kpzkosz