Sklep Internetowy BEST-O

KSK Ciech Noteć Inowrocław wygrywa na inaugurację sezonu 2021/2022, biało-niebiescy we własnej hali pokonali SMS PZKosz Władysławowo 88:62

KSK Ciech Noteć Inowrocław – SMS PZKosz Władysławowo 88:62 (25:17, 19:24, 19:14, 25:7)

Ciech Noteć: Grod 25 (1), Kozłowski 21 (5), Marciniak 15 (5), Kondraciuk 11 (1), Stańczuk 11, Majer 2, Filipiak 2, Bielecki 1, Kretkowski 0, Kuźmiński 0.

SMS: Krzych 19 (2), Wińkowski 10, Siewruk 9 (3), Stolarz 7 (1), Samiec 6, Gorzelany 6, Michalski 3 (1), Niemiec 2, Bosowicz 0, Kicki 0, Ratowski 0, Giec 0.

Przed samym spotkaniem prezes KSK Ciech Noteć Inowrocław Przemysław Rakowski wręczył symboliczną koszulkę w podziękowaniu za okazaną  pomoc przy pozyskaniu sponsora tytularnego dla Noteci prezesowi spółki Ciech Soda Polska w Inowrocławiu Tomaszowi Molendzie.

Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana młodzi gracze z Władysławowa starali się walczyć jak równy z równym i do 35 minuty meczu drużyny dzieliły tylko dwa oczka, potem KSK Ciech Noteć wrzuciła wyższy bieg i przed ostatnią kwartą podopieczni trenera Wiśniewskiego mieli 11 punktów przewagi. Ostatnie 10 minut to już deklasacja rywala 25:7. Ostatecznie Noteć pokonała MSM 88:63

Najwięcej punktów dla Ciech Noteci zdobył Mikołaj Grod 25, który zaliczył double-double dokładają do swojego konta 12 zbiórek. 21 oczek dorzucił Krzysztof Kozłowski trafiając 5/7 za trzy, 15 punktów uzyskał Mateusz Marciniak z czego 5/7 za trzy punkty. Podwójną zdobyczą mogą się pochwalić  Stańczuk i Kondraciuk  oboje zdobyli po 11 pkt.

Kolejny mecz Ciech Noteć rozegra w Gdańsku gdzie zmierzy się z miejscową Politechniką, termin oraz godzinę spotkania poznamy w poniedziałek.