Sklep Internetowy BEST-O

Znamy  terminarz II ligi koszykówki mężczyzn. W grupie A zagra 15 drużyn, w tym KSK Noteć Inowrocław. Pierwsza kolejka odbędzie się 25 września, a przeciwnikiem będzie SMS PZKosz Władysławowo.

 

System rozgrywek

Rozgrywki będą prowadzone w dwóch etapach.

ETAP 1

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż) w ramach grup A, B, C i D.

Drużyny, które zajmą miejsca 1-8 w każdej z grup, będą uczestniczyć w Etapie 2 – play-off.
Drużyny, które zajmą miejsca 9-15 (grupy A, B, D) oraz 9-16 (grupa C), kończą rywalizację w sezonie i zajmują miejsca 33-61 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej (Zasady rozstawienia i przyznania miejsc). Drużyny, które zajmą dwa ostatnie miejsca w każdej z grup tracą prawo gry w rozgrywkach 2LM.

ETAP 2 – PLAY-OFF

I runda – mecz i rewanż (1-1)
w parach 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 w ramach każdej grupy – gospodarzem pierwszego meczu jest drużyna sklasyfikowana niżej w tabeli.
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w II rundzie, pokonani zajmują miejsca 17-32 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej (Zasady rozstawienia i przyznania miejsc).

II runda – do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 1: A1/A8 – C4/C5
para 2: B1/B8 – D4/D5
para 3: C1/C8 – A4/A5
para 4: D1/D8 – B4/B5
para 5: A2/A7 – C3/C6
para 6: B2/B7 – D3/D6
para 7: C2/C7 – A3/A6
para 8: D2/D7 – B3/B6
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w III rundzie (ćwierćfinał), pokonani zajmują miejsca 9-16 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej (Zasady rozstawienia i przyznania miejsc).

III runda – ćwierćfinał – do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 9: zwycięzca pary 1 – zwycięzca pary 8
para 10: zwycięzca pary 2 – zwycięzca pary 5
para 11: zwycięzca pary 3 – zwycięzca pary 6
para 12: zwycięzca pary 4 – zwycięzca pary 7
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w III rundzie (półfinał), pokonani zajmują miejsca 5-8 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej (Zasady rozstawienia i przyznania miejsc).

IV runda – półfinał – do dwóch zwycięstw (1-1-1)
zwycięzca pary 9 – zwycięzca pary 11
zwycięzca pary 10 – zwycięzca pary 12
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w V rundzie (finał) i prawo gry w 1 Lidze Mężczyzn, pokonani uzyskują prawo gry w V rundzie (o trzecie miejsce).

V runda – finał – mecz i rewanż
grają zwycięzcy półfinałów

V runda – o trzecie miejsce – do dwóch zwycięstw (1-1-1)
grają pokonani w półfinałach

Zwycięzca uzyskuje prawo gry w 1 Lidze Mężczyzn.

 

TERMINARZ

1 kolejka
Politechnika Gdańska    — : —    MKS Sokół Międzychód    25.09.2021
KSK Noteć Inowrocław    — : —    SMS PZKosz Władysławowo    25.09.2021
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    — : —    Enea Astoria Bydgoszcz    25.09.2021
AZS UMK Toruń    — : —    Ogniwo Szczecin    25.09.2021
AMW Asseco Arka Gdynia    — : —    Enea Basket Poznań    25.09.2021
Trefl II Sopot    — : —    Sklep Polski MKK Gniezno    25.09.2021
Miasto Zakochanych Chełmno    — : —    MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    25.09.2021

2 kolejka
MKS Sokół Międzychód    — : —    KKS Basket Poznań    02.10.2021
Sklep Polski MKK Gniezno    — : —    Miasto Zakochanych Chełmno    02.10.2021
Enea Basket Poznań    — : —    Trefl II Sopot    02.10.2021
Ogniwo Szczecin    — : —    AMW Asseco Arka Gdynia    02.10.2021
Enea Astoria Bydgoszcz    — : —    AZS UMK Toruń    02.10.2021
SMS PZKosz Władysławowo    — : —    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    02.10.2021
Politechnika Gdańska    — : —    KSK Noteć Inowrocław    02.10.2021

3 kolejka
KSK Noteć Inowrocław    — : —    MKS Sokół Międzychód    09.10.2021
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    — : —    Politechnika Gdańska    09.10.2021
AZS UMK Toruń    — : —    SMS PZKosz Władysławowo    09.10.2021
AMW Asseco Arka Gdynia    — : —    Enea Astoria Bydgoszcz    09.10.2021
Trefl II Sopot    — : —    Ogniwo Szczecin    09.10.2021
Miasto Zakochanych Chełmno    — : —    Enea Basket Poznań    09.10.2021
KKS Basket Poznań    — : —    MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    09.10.2021
4 kolejka
MKS Sokół Międzychód    — : —    MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    16.10.2021
Sklep Polski MKK Gniezno    — : —    KKS Basket Poznań    16.10.2021
Ogniwo Szczecin    — : —    Miasto Zakochanych Chełmno    16.10.2021
Enea Astoria Bydgoszcz    — : —    Trefl II Sopot    16.10.2021
SMS PZKosz Władysławowo    — : —    AMW Asseco Arka Gdynia    16.10.2021
Politechnika Gdańska    — : —    AZS UMK Toruń    16.10.2021
KSK Noteć Inowrocław    — : —    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    16.10.2021

5 kolejka
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    — : —    MKS Sokół Międzychód    20.10.2021
AZS UMK Toruń    — : —    KSK Noteć Inowrocław    20.10.2021
AMW Asseco Arka Gdynia    — : —    Politechnika Gdańska    20.10.2021
Trefl II Sopot    — : —    SMS PZKosz Władysławowo    20.10.2021
Miasto Zakochanych Chełmno    — : —    Enea Astoria Bydgoszcz    20.10.2021
KKS Basket Poznań    — : —    Enea Basket Poznań    20.10.2021
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    — : —    Sklep Polski MKK Gniezno    20.10.2021

6 kolejka
MKS Sokół Międzychód    — : —    Sklep Polski MKK Gniezno    23.10.2021
Enea Basket Poznań    — : —    MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    23.10.2021
Ogniwo Szczecin    — : —    KKS Basket Poznań    23.10.2021
SMS PZKosz Władysławowo    — : —    Miasto Zakochanych Chełmno    23.10.2021
Politechnika Gdańska    — : —    Trefl II Sopot    23.10.2021
KSK Noteć Inowrocław    — : —    AMW Asseco Arka Gdynia    23.10.2021
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    — : —    AZS UMK Toruń    23.10.2021

7 kolejka
AZS UMK Toruń    — : —    MKS Sokół Międzychód    30.10.2021
AMW Asseco Arka Gdynia    — : —    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    30.10.2021
Trefl II Sopot    — : —    KSK Noteć Inowrocław    30.10.2021
Miasto Zakochanych Chełmno    — : —    Politechnika Gdańska    30.10.2021
KKS Basket Poznań    — : —    Enea Astoria Bydgoszcz    30.10.2021
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    — : —    Ogniwo Szczecin    30.10.2021
Sklep Polski MKK Gniezno    — : —    Enea Basket Poznań    30.10.2021

8 kolejka
MKS Sokół Międzychód    — : —    Enea Basket Poznań    06.11.2021
Ogniwo Szczecin    — : —    Sklep Polski MKK Gniezno    06.11.2021
Enea Astoria Bydgoszcz    — : —    MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    06.11.2021
SMS PZKosz Władysławowo    — : —    KKS Basket Poznań    06.11.2021
KSK Noteć Inowrocław    — : —    Miasto Zakochanych Chełmno    06.11.2021
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    — : —    Trefl II Sopot    06.11.2021
AZS UMK Toruń    — : —    AMW Asseco Arka Gdynia    06.11.2021

9 kolejka
AMW Asseco Arka Gdynia    — : —    MKS Sokół Międzychód    13.11.2021
Trefl II Sopot    — : —    AZS UMK Toruń    13.11.2021
Miasto Zakochanych Chełmno    — : —    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    13.11.2021
KKS Basket Poznań    — : —    Politechnika Gdańska    13.11.2021
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    — : —    SMS PZKosz Władysławowo    13.11.2021
Sklep Polski MKK Gniezno    — : —    Enea Astoria Bydgoszcz    13.11.2021
Enea Basket Poznań    — : —    Ogniwo Szczecin    13.11.2021

10 kolejka
MKS Sokół Międzychód    — : —    Ogniwo Szczecin    17.11.2021
Enea Astoria Bydgoszcz    — : —    Enea Basket Poznań    17.11.2021
SMS PZKosz Władysławowo    — : —    Sklep Polski MKK Gniezno    17.11.2021
Politechnika Gdańska    — : —    MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    17.11.2021
KSK Noteć Inowrocław    — : —    KKS Basket Poznań    17.11.2021
AZS UMK Toruń    — : —    Miasto Zakochanych Chełmno    17.11.2021
AMW Asseco Arka Gdynia    — : —    Trefl II Sopot    17.11.2021

11 kolejka
Trefl II Sopot    — : —    MKS Sokół Międzychód    20.11.2021
Miasto Zakochanych Chełmno    — : —    AMW Asseco Arka Gdynia    20.11.2021
KKS Basket Poznań    — : —    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    20.11.2021
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    — : —    KSK Noteć Inowrocław    20.11.2021
Sklep Polski MKK Gniezno    — : —    Politechnika Gdańska    20.11.2021
Enea Basket Poznań    — : —    SMS PZKosz Władysławowo    20.11.2021
Ogniwo Szczecin    — : —    Enea Astoria Bydgoszcz    20.11.2021

12 kolejka
MKS Sokół Międzychód    — : —    Enea Astoria Bydgoszcz    27.11.2021
SMS PZKosz Władysławowo    — : —    Ogniwo Szczecin    27.11.2021
Politechnika Gdańska    — : —    Enea Basket Poznań    27.11.2021
KSK Noteć Inowrocław    — : —    Sklep Polski MKK Gniezno    27.11.2021
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    — : —    MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    27.11.2021
AZS UMK Toruń    — : —    KKS Basket Poznań    27.11.2021
Trefl II Sopot    — : —    Miasto Zakochanych Chełmno    27.11.2021

13 kolejka
Miasto Zakochanych Chełmno    — : —    MKS Sokół Międzychód    04.12.2021
KKS Basket Poznań    — : —    AMW Asseco Arka Gdynia    04.12.2021
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    — : —    AZS UMK Toruń    04.12.2021
Sklep Polski MKK Gniezno    — : —    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    04.12.2021
Enea Basket Poznań    — : —    KSK Noteć Inowrocław    04.12.2021
Ogniwo Szczecin    — : —    Politechnika Gdańska    04.12.2021
Enea Astoria Bydgoszcz    — : —    SMS PZKosz Władysławowo    04.12.2021

14 kolejka
MKS Sokół Międzychód    — : —    SMS PZKosz Władysławowo    11.12.2021
Politechnika Gdańska    — : —    Enea Astoria Bydgoszcz    11.12.2021
KSK Noteć Inowrocław    — : —    Ogniwo Szczecin    11.12.2021
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    — : —    Enea Basket Poznań    11.12.2021
AZS UMK Toruń    — : —    Sklep Polski MKK Gniezno    11.12.2021
AMW Asseco Arka Gdynia    — : —    MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    11.12.2021
Trefl II Sopot    — : —    KKS Basket Poznań    11.12.2021

15 kolejka
KKS Basket Poznań    — : —    Miasto Zakochanych Chełmno    18.12.2021
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    — : —    Trefl II Sopot    18.12.2021
Sklep Polski MKK Gniezno    — : —    AMW Asseco Arka Gdynia    18.12.2021
Enea Basket Poznań    — : —    AZS UMK Toruń    18.12.2021
Ogniwo Szczecin    — : —    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    18.12.2021
Enea Astoria Bydgoszcz    — : —    KSK Noteć Inowrocław    18.12.2021
SMS PZKosz Władysławowo    — : —    Politechnika Gdańska    18.12.2021

16 kolejka
MKS Sokół Międzychód    — : —    Politechnika Gdańska    01.01.2022
SMS PZKosz Władysławowo    — : —    KSK Noteć Inowrocław    01.01.2022
Enea Astoria Bydgoszcz    — : —    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    01.01.2022
Ogniwo Szczecin    — : —    AZS UMK Toruń    01.01.2022
Enea Basket Poznań    — : —    AMW Asseco Arka Gdynia    01.01.2022
Sklep Polski MKK Gniezno    — : —    Trefl II Sopot    01.01.2022
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    — : —    Miasto Zakochanych Chełmno    01.01.2022

17 kolejka
KKS Basket Poznań    — : —    MKS Sokół Międzychód    08.01.2022
Miasto Zakochanych Chełmno    — : —    Sklep Polski MKK Gniezno    08.01.2022
Trefl II Sopot    — : —    Enea Basket Poznań    08.01.2022
AMW Asseco Arka Gdynia    — : —    Ogniwo Szczecin    08.01.2022
AZS UMK Toruń    — : —    Enea Astoria Bydgoszcz    08.01.2022
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    — : —    SMS PZKosz Władysławowo    08.01.2022
KSK Noteć Inowrocław    — : —    Politechnika Gdańska    08.01.2022

18 kolejka
MKS Sokół Międzychód    — : —    KSK Noteć Inowrocław    15.01.2022
Politechnika Gdańska    — : —    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    15.01.2022
SMS PZKosz Władysławowo    — : —    AZS UMK Toruń    15.01.2022
Enea Astoria Bydgoszcz    — : —    AMW Asseco Arka Gdynia    15.01.2022
Ogniwo Szczecin    — : —    Trefl II Sopot    15.01.2022
Enea Basket Poznań    — : —    Miasto Zakochanych Chełmno    15.01.2022
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    — : —    KKS Basket Poznań    15.01.2022

19 kolejka
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    — : —    MKS Sokół Międzychód    22.01.2022
KKS Basket Poznań    — : —    Sklep Polski MKK Gniezno    22.01.2022
Miasto Zakochanych Chełmno    — : —    Ogniwo Szczecin    22.01.2022
Trefl II Sopot    — : —    Enea Astoria Bydgoszcz    22.01.2022
AMW Asseco Arka Gdynia    — : —    SMS PZKosz Władysławowo    22.01.2022
AZS UMK Toruń    — : —    Politechnika Gdańska    22.01.2022
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    — : —    KSK Noteć Inowrocław    22.01.2022

20 kolejka
MKS Sokół Międzychód    — : —    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    26.01.2022
KSK Noteć Inowrocław    — : —    AZS UMK Toruń    26.01.2022
Politechnika Gdańska    — : —    AMW Asseco Arka Gdynia    26.01.2022
SMS PZKosz Władysławowo    — : —    Trefl II Sopot    26.01.2022
Enea Astoria Bydgoszcz    — : —    Miasto Zakochanych Chełmno    26.01.2022
Enea Basket Poznań    — : —    KKS Basket Poznań    26.01.2022
Sklep Polski MKK Gniezno    — : —    MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    26.01.2022

21 kolejka
Sklep Polski MKK Gniezno    — : —    MKS Sokół Międzychód    29.01.2022
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    — : —    Enea Basket Poznań    29.01.2022
KKS Basket Poznań    — : —    Ogniwo Szczecin    29.01.2022
Miasto Zakochanych Chełmno    — : —    SMS PZKosz Władysławowo    29.01.2022
Trefl II Sopot    — : —    Politechnika Gdańska    29.01.2022
AMW Asseco Arka Gdynia    — : —    KSK Noteć Inowrocław    29.01.2022
AZS UMK Toruń    — : —    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    29.01.2022

22 kolejka
MKS Sokół Międzychód    — : —    AZS UMK Toruń    05.02.2022
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    — : —    AMW Asseco Arka Gdynia    05.02.2022
KSK Noteć Inowrocław    — : —    Trefl II Sopot    05.02.2022
Politechnika Gdańska    — : —    Miasto Zakochanych Chełmno    05.02.2022
Enea Astoria Bydgoszcz    — : —    KKS Basket Poznań    05.02.2022
Ogniwo Szczecin    — : —    MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    05.02.2022
Enea Basket Poznań    — : —    Sklep Polski MKK Gniezno    05.02.2022

23 kolejka
Enea Basket Poznań    — : —    MKS Sokół Międzychód    12.02.2022
Sklep Polski MKK Gniezno    — : —    Ogniwo Szczecin    12.02.2022
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    — : —    Enea Astoria Bydgoszcz    12.02.2022
KKS Basket Poznań    — : —    SMS PZKosz Władysławowo    12.02.2022
Miasto Zakochanych Chełmno    — : —    KSK Noteć Inowrocław    12.02.2022
Trefl II Sopot    — : —    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    12.02.2022
AMW Asseco Arka Gdynia    — : —    AZS UMK Toruń    12.02.2022

24 kolejka
MKS Sokół Międzychód    — : —    AMW Asseco Arka Gdynia    19.02.2022
AZS UMK Toruń    — : —    Trefl II Sopot    19.02.2022
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    — : —    Miasto Zakochanych Chełmno    19.02.2022
Politechnika Gdańska    — : —    KKS Basket Poznań    19.02.2022
SMS PZKosz Władysławowo    — : —    MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    19.02.2022
Enea Astoria Bydgoszcz    — : —    Sklep Polski MKK Gniezno    19.02.2022
Ogniwo Szczecin    — : —    Enea Basket Poznań    19.02.2022

25 kolejka
Ogniwo Szczecin    — : —    MKS Sokół Międzychód    23.02.2022
Enea Basket Poznań    — : —    Enea Astoria Bydgoszcz    23.02.2022
Sklep Polski MKK Gniezno    — : —    SMS PZKosz Władysławowo    23.02.2022
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    — : —    Politechnika Gdańska    23.02.2022
KKS Basket Poznań    — : —    KSK Noteć Inowrocław    23.02.2022
Miasto Zakochanych Chełmno    — : —    AZS UMK Toruń    23.02.2022
Trefl II Sopot    — : —    AMW Asseco Arka Gdynia    23.02.2022

26 kolejka
MKS Sokół Międzychód    — : —    Trefl II Sopot    26.02.2022
AMW Asseco Arka Gdynia    — : —    Miasto Zakochanych Chełmno    26.02.2022
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    — : —    KKS Basket Poznań    26.02.2022
KSK Noteć Inowrocław    — : —    MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    26.02.2022
Politechnika Gdańska    — : —    Sklep Polski MKK Gniezno    26.02.2022
SMS PZKosz Władysławowo    — : —    Enea Basket Poznań    26.02.2022
Enea Astoria Bydgoszcz    — : —    Ogniwo Szczecin    26.02.2022

27 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz    — : —    MKS Sokół Międzychód    05.03.2022
Ogniwo Szczecin    — : —    SMS PZKosz Władysławowo    05.03.2022
Enea Basket Poznań    — : —    Politechnika Gdańska    05.03.2022
Sklep Polski MKK Gniezno    — : —    KSK Noteć Inowrocław    05.03.2022
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    — : —    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    05.03.2022
KKS Basket Poznań    — : —    AZS UMK Toruń    05.03.2022
Miasto Zakochanych Chełmno    — : —    Trefl II Sopot    05.03.2022

28 kolejka
MKS Sokół Międzychód    — : —    Miasto Zakochanych Chełmno    12.03.2022
AMW Asseco Arka Gdynia    — : —    KKS Basket Poznań    12.03.2022
AZS UMK Toruń    — : —    MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    12.03.2022
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    — : —    Sklep Polski MKK Gniezno    12.03.2022
KSK Noteć Inowrocław    — : —    Enea Basket Poznań    12.03.2022
Politechnika Gdańska    — : —    Ogniwo Szczecin    12.03.2022
SMS PZKosz Władysławowo    — : —    Enea Astoria Bydgoszcz    12.03.2022

29 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo    — : —    MKS Sokół Międzychód    19.03.2022
Enea Astoria Bydgoszcz    — : —    Politechnika Gdańska    19.03.2022
Ogniwo Szczecin    — : —    KSK Noteć Inowrocław    19.03.2022
Enea Basket Poznań    — : —    Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    19.03.2022
Sklep Polski MKK Gniezno    — : —    AZS UMK Toruń    19.03.2022
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    — : —    AMW Asseco Arka Gdynia    19.03.2022
KKS Basket Poznań    — : —    Trefl II Sopot    19.03.2022

30 kolejka
Miasto Zakochanych Chełmno    — : —    KKS Basket Poznań    27.03.2022 18:00
Trefl II Sopot    — : —    MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań    27.03.2022 18:00
AMW Asseco Arka Gdynia    — : —    Sklep Polski MKK Gniezno    27.03.2022 18:00
AZS UMK Toruń    — : —    Enea Basket Poznań    27.03.2022 18:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne    — : —    Ogniwo Szczecin    27.03.2022 18:00
KSK Noteć Inowrocław    — : —    Enea Astoria Bydgoszcz    27.03.2022 18:00
Politechnika Gdańska    — : —    SMS PZKosz Władysławowo    27.03.2022 18:00