Koszykarze Domino przez słabą 3 kwartę przegrali mecz z Ogniwem.

Od samego początku podopieczni trenera Siergieja Zhaludoka narzucili swój styl gry pewnie wygrywając pierwszą kwartę 17:27. Z każdą kolejną minutą Dominatorzy powiększali swoją przewagę schodząc na przerwę z 14 punktową przewagą.

W 3 kwarcie na niespełna 3 minuty przed końcem drużyna Ogniwa odrobiła straty i na tablicy było po 56.

Przed ostatnią kwartą Domino miało tylko jeden punkt przewagi (60:61)

Czwartą kwartę lepiej rozpoczęli gospodarze zdobywając 5 punktów z rzędu potem była walka punkt za punkt niestety o 5 oczek więcej zdobyli gospodarze wygrywając całe spotkanie 79:75

Do zwycięstwa drużynę Ogniwa poprowadził Karol Pytyś zdobywca 24 punktów. Pytyś poprzednie 3 lata spędził w Spójni Stargard, z którą w poprzednim sezonie wywalczył awans do ekstraklasy.

Mimo tego, iż w rzutach 3 punktowych zdecydowanie lepiej wypadła drużyna Domino trafiając Aż 14 razy przy tylko 4 gospodarzy, to w rzutach za 2 lepszą skutecznością popisali się gospodarze trafiając 59% przy 40 % Domino

Ogniwo Polbit Szczecin  – Domino Inowrocław 79:75  (17:27, 16:20, 27:14,19:14)

Punkty Ognowo: Pytyś 24, Zarzeczny 14 (1), Hamdaoui 12, Nowacki 10 (1), Adamkiewicz 10, Knowa 9 (2), Szatkowski 0, Pereira 0, Skorupski 0.

Punkty Domino: Kozłowski 14 (4), Barański 13 (2), Krawiec 12 (4), Korólczyk 11 (3), Warchowski 9 (1), Maciejewski 9, Majer 7.