Zbierane są pieniądze na stworzenie teledysku do utworu Massey’a pt. „Noteć Inowrocław”, czyli pierwszego autorskiego utworu o drużynie Biało-Niebieskich. Wesprzecie tę akcję?

Pomysłodawcami akcji są  Łukasz ZdrojewskiDamian Budziński z klubu kibica oraz raper Massey. Ich projekt ma na celu stworzenie czegoś, co może przejść do historii koszykówki oraz klubu Noteci .

– Poprzez teledysk chcemy pokazać, że jest u nas taki klub i pozostanie we wspomnieniach, stworzyć historię, a zarazem zachęcić do kibicowania drużynie podczas meczów – mówi Łukasz Zdrojewski.

Organizatorzy do udziału w klipie chcą zaprosić też mieszkańców Inowrocławia, a teledysk ma być w pewnym sensie promocją miasta. Dlatego też zwrócą się z prośbą o pomoc do prezydenta oraz lokalnych przedsiębiorstw.

– Teledysk będzie pełen niespodzianek. Nie zabraknie rac, flag i starych autobusów. Mamy już pewne plany, ale na razie nie będziemy się nimi dzielić, by nie zapeszyć – dodają organizatorzy.

Jesteście kibicami KSK Noteć i chcecie mieć swój udział w powstaniu klipu? Szczegóły dotyczące zbiórki dostępne są na portalu pomagam.pl.

Komentarze

komentarze