TERMINARZ ROZGRYWEK SEZON 2019/2020 GRUPA A

ETAP 1
GRUPA A
kolejka 1 (05 października 2019 r.)
1 SMS PZKosz Władysławowo Decka Pelplin
2 Biofarm Basket II Poznań Enea UTP Astoria Bydgoszcz
3 Arka AMW II Gdynia AZS UMK Toruń
4 MKS Sokół Międzychód Trefl II Sopot
5 Sklep Polski MKK Gniezno MKKS Żak Koszalin
6 KSK Noteć Inowrocław Politechnika Gdańska

kolejka 2 (12 października 2019 r.)
7 Decka Pelplin Politechnika Gdańska
8 MKKS Żak Koszalin KSK Noteć Inowrocław
9 Trefl II Sopot Sklep Polski MKK Gniezno
10 AZS UMK Toruń MKS Sokół Międzychód
11 Enea UTP Astoria Bydgoszcz Arka AMW II Gdynia
12 SMS PZKosz Władysławowo Biofarm Basket II Poznań

kolejka 3 (19 października 2019 r.)
13 Biofarm Basket II Poznań Decka Pelplin
14 Arka AMW II Gdynia SMS PZKosz Władysławowo
15* Enea UTP Astoria Bydgoszcz MKS Sokół Międzychód
16 Sklep Polski MKK Gniezno AZS UMK Toruń
17 KSK Noteć Inowrocław Trefl II Sopot
18 Politechnika Gdańska MKKS Żak Koszalin

kolejka 4 (26 października 2019 r.)
19 Decka Pelplin MKKS Żak Koszalin
20 Trefl II Sopot Politechnika Gdańska
21 AZS UMK Toruń KSK Noteć Inowrocław
22 Enea UTP Astoria Bydgoszcz Sklep Polski MKK Gniezno
23 SMS PZKosz Władysławowo MKS Sokół Międzychód
24 Biofarm Basket II Poznań Arka AMW II Gdynia

kolejka 5 (02 listopada 2019 r.)
25 Arka AMW II Gdynia Decka Pelplin
26 MKS Sokół Międzychód Biofarm Basket II Poznań
27 Sklep Polski MKK Gniezno SMS PZKosz Władysławowo
28 KSK Noteć Inowrocław Enea UTP Astoria Bydgoszcz
29 Politechnika Gdańska AZS UMK Toruń
30 MKKS Żak Koszalin Trefl II Sopot

kolejka 6 (09 listopada 2019 r.)
31 Decka Pelplin Trefl II Sopot
32 AZS UMK Toruń MKKS Żak Koszalin
33 Enea UTP Astoria Bydgoszcz Politechnika Gdańska
34 SMS PZKosz Władysławowo KSK Noteć Inowrocław
35 Biofarm Basket II Poznań Sklep Polski MKK Gniezno
36 Arka AMW II Gdynia MKS Sokół Międzychód

kolejka 7 (16 listopada 2019 r.)
37 MKS Sokół Międzychód Decka Pelplin
38 Sklep Polski MKK Gniezno Arka AMW II Gdynia
39 KSK Noteć Inowrocław Biofarm Basket II Poznań
40 Politechnika Gdańska SMS PZKosz Władysławowo
41 MKKS Żak Koszalin Enea UTP Astoria Bydgoszcz

42 Trefl II Sopot AZS UMK Toruń

kolejka 8 (23 listopada 2019 r.)
43 Decka Pelplin AZS UMK Toruń
44 Enea UTP Astoria Bydgoszcz Trefl II Sopot
45 SMS PZKosz Władysławowo MKKS Żak Koszalin
46 Biofarm Basket II Poznań Politechnika Gdańska
47 Arka AMW II Gdynia KSK Noteć Inowrocław
48 MKS Sokół Międzychód Sklep Polski MKK Gniezno

kolejka 9 (30 listopada 2019 r.)
49 Sklep Polski MKK Gniezno Decka Pelplin
50 KSK Noteć Inowrocław MKS Sokół Międzychód
51 Politechnika Gdańska Arka AMW II Gdynia
52 MKKS Żak Koszalin Biofarm Basket II Poznań
53 Trefl II Sopot SMS PZKosz Władysławowo
54 AZS UMK Toruń Enea UTP Astoria Bydgoszcz

kolejka 10 (07 grudnia 2019 r.)
55 Decka Pelplin Enea UTP Astoria Bydgoszcz
56 SMS PZKosz Władysławowo AZS UMK Toruń
57 Biofarm Basket II Poznań Trefl II Sopot
58 Arka AMW II Gdynia MKKS Żak Koszalin
59 MKS Sokół Międzychód Politechnika Gdańska
60 Sklep Polski MKK Gniezno KSK Noteć Inowrocław

kolejka 11 (14 grudnia 2019 r.)
61 KSK Noteć Inowrocław Decka Pelplin
62 Politechnika Gdańska Sklep Polski MKK Gniezno
63 MKKS Żak Koszalin MKS Sokół Międzychód
64 Trefl II Sopot Arka AMW II Gdynia
65 AZS UMK Toruń Biofarm Basket II Poznań
66 Enea UTP Astoria Bydgoszcz SMS PZKosz Władysławowo

kolejka 12 (21 grudnia 2019 r.)
67 Decka Pelplin SMS PZKosz Władysławowo
68 Enea UTP Astoria Bydgoszcz Biofarm Basket II Poznań
69 AZS UMK Toruń Arka AMW II Gdynia
70 Trefl II Sopot MKS Sokół Międzychód
71 MKKS Żak Koszalin Sklep Polski MKK Gniezno
72 Politechnika Gdańska KSK Noteć Inowrocław

kolejka 13 (11 stycznia 2020 r.)
73 Politechnika Gdańska Decka Pelplin
74 KSK Noteć Inowrocław MKKS Żak Koszalin
75 Sklep Polski MKK Gniezno Trefl II Sopot
76 MKS Sokół Międzychód AZS UMK Toruń
77 Arka AMW II Gdynia Enea UTP Astoria Bydgoszcz
78 Biofarm Basket II Poznań SMS PZKosz Władysławowo

kolejka 14 (18 stycznia 2020 r.)
79 Decka Pelplin Biofarm Basket II Poznań
80 SMS PZKosz Władysławowo Arka AMW II Gdynia
81* MKS Sokół Międzychód Enea UTP Astoria Bydgoszcz
82 AZS UMK Toruń Sklep Polski MKK Gniezno
83 Trefl II Sopot KSK Noteć Inowrocław
84 MKKS Żak Koszalin Politechnika Gdańska

kolejka 15 (25 stycznia 2020 r.)
85 MKKS Żak Koszalin Decka Pelplin
86 Politechnika Gdańska Trefl II Sopot
87 KSK Noteć Inowrocław AZS UMK Toruń
88 Sklep Polski MKK Gniezno Enea UTP Astoria Bydgoszcz
89 MKS Sokół Międzychód SMS PZKosz Władysławowo
90 Arka AMW II Gdynia Biofarm Basket II Poznań

kolejka 16 (01 lutego 2020 r.)
91 Decka Pelplin Arka AMW II Gdynia
92 Biofarm Basket II Poznań MKS Sokół Międzychód
93 SMS PZKosz Władysławowo Sklep Polski MKK Gniezno
94 Enea UTP Astoria Bydgoszcz KSK Noteć Inowrocław
95 AZS UMK Toruń Politechnika Gdańska
96 Trefl II Sopot MKKS Żak Koszalin

kolejka 17 (08 lutego 2020 r.)
97 Trefl II Sopot Decka Pelplin
98 MKKS Żak Koszalin AZS UMK Toruń
99 Politechnika Gdańska Enea UTP Astoria Bydgoszcz
100 KSK Noteć Inowrocław SMS PZKosz Władysławowo
101 Sklep Polski MKK Gniezno Biofarm Basket II Poznań
102 MKS Sokół Międzychód Arka AMW II Gdynia

kolejka 18 (15 lutego 2020 r.)
103 Decka Pelplin MKS Sokół Międzychód
104 Arka AMW II Gdynia Sklep Polski MKK Gniezno
105 Biofarm Basket II Poznań KSK Noteć Inowrocław
106 SMS PZKosz Władysławowo Politechnika Gdańska
107 Enea UTP Astoria Bydgoszcz MKKS Żak Koszalin
108 AZS UMK Toruń Trefl II Sopot

kolejka 19 (22 lutego 2020 r.)
109 AZS UMK Toruń Decka Pelplin
110 Trefl II Sopot Enea UTP Astoria Bydgoszcz
111 MKKS Żak Koszalin SMS PZKosz Władysławowo
112 Politechnika Gdańska Biofarm Basket II Poznań
113 KSK Noteć Inowrocław Arka AMW II Gdynia
114 Sklep Polski MKK Gniezno MKS Sokół Międzychód

kolejka 20 (29 lutego 2020 r.)
115 Decka Pelplin Sklep Polski MKK Gniezno
116 MKS Sokół Międzychód KSK Noteć Inowrocław
117 Arka AMW II Gdynia Politechnika Gdańska
118 Biofarm Basket II Poznań MKKS Żak Koszalin
119 SMS PZKosz Władysławowo Trefl II Sopot
120 Enea UTP Astoria Bydgoszcz AZS UMK Toruń

kolejka 21 (07 marca 2020 r.)
121 Enea UTP Astoria Bydgoszcz Decka Pelplin
122 AZS UMK Toruń SMS PZKosz Władysławowo
123 Trefl II Sopot Biofarm Basket II Poznań
124 MKKS Żak Koszalin Arka AMW II Gdynia
125 Politechnika Gdańska MKS Sokół Międzychód
126 KSK Noteć Inowrocław Sklep Polski MKK Gniezno

kolejka 22 (15 marca 2020 r., niedziela) godz. 18, termin obligatoryjny
127 Decka Pelplin KSK Noteć Inowrocław
128 Sklep Polski MKK Gniezno Politechnika Gdańska
129 MKS Sokół Międzychód MKKS Żak Koszalin
130 Arka AMW II Gdynia Trefl II Sopot
131 Biofarm Basket II Poznań AZS UMK Toruń
132 SMS PZKosz Władysławowo Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Komentarze

komentarze