Witam na wstępie chciałbym zapytać jak atmosfera w drużynie, bo jak wiemy po porażce ze spójnią straciliście już szanse na miejsce dające utrzymanie?

Wiadomo ciężko było przełknąć kolejna porażka i to w tak ważnym meczu, atmosfera jednak mimo nie najlepszych ostatnio wyników jest bardzo dobra, nadal wierzymy we własne umiejętności i w przedsezonowe założenie którym było utrzymanie drużyny w 1 lidze.

W niedzielę mecz w wiceliderem widzicie w nim szanse na zwycięstwo i pokazanie Inowrocławskiej publiczności że jesteście w stanie wygrywać z silnymi drużynami?

Wierzymy jak przed każdym spotkaniem, jeśli nie ma się wiary we własne zwycięstwo nie ma sensu wychodzić na parkiet.

Już za chwile rozpoczniecie walkę w play-out jak oceniasz wasze szanse na utrzymanie, bo jak wiemy sytuacja nie jest łatwa, różnice punktowe są minimalne?

Myślę ze w play-outach szanse wszystkich drużyn są wyrównane i tak na prawdę wszystko będzie zależało od tego która z drużyn będzie bardziej chciała wygrać i włoży w to więcej serca i woli walki.

Jest to twój debiut na parkietach pierwszoligowych, jak go oceniasz?

Tak to mój debiut, miałem kilka lepszych i gorszych momentów, jednak zadowolony będę dopiero gdy Ksk pozostanie na pierwszo ligowych parkietach.

Czy jeśli utrzymacie się w pierwszej lidze to zostaniesz w Inowrocławiu czy planujesz wypłynąć już na szersze wody?

Na pewno nie myślę jeszcze o przyszłym sezonie ponieważ zostało jeszcze wiele do zrobienia w aktualnym.

Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia w walce o utrzymanie.

Dziękuję bardzo.

Komentarze

komentarze