Sklep Internetowy BEST-O

Kolejny przegrany mecz zanotowali gracze KSK Ciech Noteć. Dziś w Gnieźnie lepsi okazali się gracze miejscowego MKK Sklepu Polskiego.

Pierwsza kwarta to dominacja gospodarzy i niemoc rzutowa za 3 Noteci 0/8, po 10 minutach 30:13.

W drugiej kwarcie zespół z Inowrocławia bardzo szybko powrócił do gry rozpoczynając kwartę wynikiem 8:0. Ta ćwiartka meczu należała do KSK Noteć, którzy zniwelowali przewagę do 4 oczek 47:43.

Po przerwie kibice oglądali walkę prawie punkt za punkt, ale to graczom trenera Piotra Wiśniewskiego udało się wygrać kwartę 11:15 i na ostatnie 10 minut meczu na tablicy widniał remis 58:58.

Niestety w decydującej kwarcie to gospodarze zdobyli 6 punktów więcej ostatecznie pokonując Noteć 85:79

Najwięcej punktów dla Noteci zdobył środkowy Marcin Majer 15, 14 uzyskał Mateusz Marciniak, 12 oczek Mateusz Stańczuk, a 11 punktów Mikołaj Grod dokładając 14 zbiórek, co dało mu kolejne double-double

MKK Sklep Polski Gniezno – KSK Ciech Noteć Inowrocław 85:79 (30:13, 17:30, 11:15, 27:21)

MKK: Dobrzycki 20, Sobkowiak 17, Barański 14, Konowalski 14, Szydłowski 8, Wietrzyński 5, Rau 4, Kozłowski 3, Szkudlarek 0,

CIECH NOTEĆ: Majer 15, Marciniak 14 (2), Stańczuk 12 (2), Grod 11, Filipiak 9 (1), Kondraciuk 8 (2), Bielecki 8, Nawrot 2, Kretkowski 0.